У 2014 році Бразилія розраховує на 7 млн туристів

Управління з туризму Бразилії опублікувало прогноз на 2014 рік: згідно з цим документом в 2014 році в’їзний турпотік до Бразилії досягне 7 млн осіб , що принесе країні дохід у розмірі 9.2 млрд американських доларів.

На думку туристичного відомства , число інтуристів зросте , головним чином , завдяки проведенню в Бразилії Кубка світу з футболу , який триватиме 30 днів і приверне 600-700 тисяч іноземців. Очікується , що вони здійснять туристичні поїздки в 12 міст- організаторів цього спортивного заходу , зупиняючись в місцевих готелях , а також витрачаючи гроші в ресторанах і сувенірних магазинах , що принесе Бразилії дохід у розмірі приблизно 3 -х млрд доларів.

Що стосується минулого року , то з січня по листопад число інтуристів , що відвідали Бразилію , перевищило 6 млн чоловік, що стало рекордним показником в історії , завдяки якому Бразилія отримала дохід у розмірі 6.13 млрд доларів. Статистики за грудень поки немає, але за прогнозами доходи від візитів іноземних туристів до Бразилії в цілому за 2013 досягнутий 6.6-7.7 млрд доларів.

Додамо , що виїзний турпотік з самої Бразилії в 2013 році досяг 8.1 млн чоловік.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла