Безкоштовна виставка Сальвадора Далі пройде в Бразилії

З 12 червня по 13 липня 2014 року в Бразилії проходить чемпіонат світу з футболу. Окрім яскравих спортивних подій, гостей чекає цікава культурна програма. Зокрема, в Ріо-де-Жанейро вже відкрилася безкоштовна виставка Сальвадора Далі.

Відвідати її можна до 22 вересня в Культурному центрі Банку Бразилії (Centro Cultural Banco do Brasil: Rua Primeiro de Março, 66). Експозиція розмістилася на площі майже в тисячу квадратних метрів. У колекції представлені програмні сюрреалістичні роботи майстра, такі як “Відчуття швидкості”, “Імперський монумент жінці-дитини”. Виставлені також ілюстрації Далі до книг “Дон Кіхот” і “Аліса в Країні чудес”.

Це найбільша експозиція робіт знаменитого художника, коли-небудь організована в Бразилії. Сюди ввійшло 150 експонатів, серед яких 30 картин і 80 малюнків, а також фотографії, документи і навіть фільми великого художника, створені у співавторстві з Луїсом Бунюелем. Частина робіт передав фонд “Гала – Сальвадор Далі”, ще частина – музей Далі в американському місті Сент-Пітерсберг (Флорида). Після Ріо виставка поїде в Сан-Паулу , де пропрацює до грудня 2014 року.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла