Розгул стихії в Бразилії: 13 людей загинули під обвалами

Бразилія

Викликані проливними дощами зсуви поховали під собою 13 людей на сході Бразилії. Зі своїх будинків, які знаходяться в особливо небезпечній зоні, служба цивільної оборони штату Ріо-де-Жанейро екстрено евакуювала понад 100 сімей.

Найбільше постраждало розташоване в горах місто Петрополіс. Тут за добу випало понад 300 міліметрів опадів. Вулиці міста заповнилися бурхливими водними потоками, збиваючими людей з ніг. Серед загиблих – двоє професійних рятувальників, які працювали на розчищенні завалів у той момент, коли на них обрушився новий селевий потік, повідомляє ІТАР-ТАРС.

За прогнозами метеорологів, дощі в горах в найближчі години не припиняться. Загроза сходження  зсувів зберігається.

У січні 2011 року відбулася одна з найбільших трагедій в історії гірських районів штату Ріо-де-Жанейро. В результаті повеней і зсувів, викликаних безперервними зливами, загинули понад 900 осіб. Ще близько 400 тисяч бразильців були вимушені покинути своє житло.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла