Найкрасивіші пляжі Бразилії

У Бразилії близько 7500 км океанського узбережжя і більше 2 тисяч абсолютно різних за своїми характеристиками пляжів. Однак пошук і визначення найкрасивіших з них є досить суб’єктивним завданням, адже численні шанувальники пляжного відпочинку цінують у ньому зовсім різні речі. Для одних пляжний відпочинок це несамовите нічне життя, всілякі розваги, для інших, навпаки, усамітнення і тиша, треті ж більше цікавлять красою місцевої природи, флори і фауни. Так, що встановлення певних об’єктивних критеріїв для такого порівняння стало головним завданням для засновників всебразильського конкурсу “The best beaches in Brazil”.

У підсумку критерії оцінки привабливості пляжу звели до чотирьох основних показників: краса цього місця, краса самого пляжу, а так само колір води і піску.

Відповідно при складанні рейтингу враховувалися саме ці чотири критерії.

 Бразилія дуже щедра на фотогенічні пляжі, тому навіть без урахування в рейтингу мальовничого архіпелагу Фернанду-ді-Норонья, досить складно було вибрати 10 найкрасивіших пляжів.

Отже до десятки кращих увійшли наступні пляжі:

1 – Жерікоакоара (у Jericoacoara, Ceará)

2 – Порту де Галіньяс (у Ipojuca, Pernambuco)

3 – Дзеркальний пляж (у Curuípe, Bahia)

4 – Транкосо (у Porto Seguro, Bahia)

5 – Каноа-Куебрада (у Aracati, Ceará)

6 – Пляж Гангу (у Barra de São Miguel, Alagoas)

7 – Пляж вівці (в Tamandaré, Pernambuco)

8 – Прая ду Форте (у Mata de São João, Bahia)

9 – Тайпусам де Фора (у Barra Grande, Bahia)

10 – Французький пляж (у Marechal Deodoro, Alagoas)


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла