Бразилія розраховує залучити на мундіаль 600 тисяч туристів

Бразилія розраховує прийняти близько 600 тисяч туристів в ході майбутнього в 2014 році чемпіонату світу з футболу в цій південноамериканській країні. “Більшість приїде з країн Латинської Америки через географічну близькість і пристрасть, яку цей континент відчуває до футболу”, – повідомив у Мехіко представник інституту туризму Бразилії Туфі Нету в ході заходів, пов’язаних з просуванням майбутнього мундіалю в Мексиці. За його оцінкою, значна частина прихильників футболу приїде на чемпіонат світу якраз з Мексики.

У свою чергу відповідальний за професійний футбол в міністерстві спорту Бразилії Рікарду Гоміде повідомив, що країна здасть 12 стадіонів, на яких проходитимуть ігри, в строк – до 31 грудня 2013 року. “Графік будівництва дотримується, всі терміни знаходяться під контролем, і немає жодного стадіону, перед яким мігло би загорітися червоне світло, ми працюємо зараз у режимі жовтого і вже зеленого кольору”, – сказав Гоміде. З усіх стадіонів шість повинні бути повністю готові вже до червня поточного року. За словами представників країни-організатора світової першості, загальний обсяг інвестицій в чемпіонат становить 16 мільярдів доларів. Змагання пройдуть з 12 червня по 13 липня 2014 року в різних містах південноамериканської країни.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла