Бразилія – країна танцю і пристрасті

Бразильський карнавал

Спекотна Бразилія колись подарувала світові самбу, повну запалу і веселощів, невичерпної енергії та чуттєвості. Незважаючи на загальне визнання цього танцю і навіть включення його в класичну бальну програму, бразильська самба має дивовижну особливість.

Той комплекс па, який виконують танцюристи на змаганнях і який усі звикли іменувати самбою, не є по суті бразильської самбою, яку, наприклад, можна зустріти лише на легендарних карнавалах у Ріо-де-Жанейро. Техніка його значно відрізняється, але видовищність, як і колись, нескінченно вражає!

Самба – ідеальне рішення для полум’яних і темпераментних людей або тих що тільки прагнуть, стати більш розкутими і вільними внутрішньо. Адже ніщо так не окриляє, як танець, танець під звучні ритми, танець перевтілення і почуттів!

Вже давно ведеться суперечка щодо походження даного танцювального стилю. Одним з найпоширеніших і досить обгрунтованих думок по праву можна назвати віднесення коренів самби до релігійних церемоній африканських рабів. Останні, насильно ввезені до Бразилії, продовжували дотримуватися в абсолютно незнайомій країні споконвічних традицій своєї Батьківщини.

Лінгвісти також виділяють суто африканське походження самби, адже навіть саме найменування танцю, про що можна сказати з великою часткою ймовірності, вийшло з номінації традиційної музики Анголи. Головні принципи самби, неймовірно схожою з сучасної самбою, полягають у загостренні особливої уваги на хвильових рухах стегон і живота.

Важливим є і те, що самба як безпосередній музичний жанр зародився в містечку Багіі, так званої «Маленької Африки». У 1925 року вона потрапила в Європу, а через п’ять років урядом Бразилії була введена програма по фінансуванню шкіл самби. Причиною цього стала активна пропаганда ідей патріотизму, яка проводилася в даних установах.

В кінці двадцятого століття, а саме в 1980-х роках, робітничий клас передмість Ріо-де-Жанейро, самовиражаючись з допомогою пісенної творчості, починає розвивати атмосферу афро-бразильської національної ідентичності та недоторканності стилю самби, як якогось національного символу.

Таким чином, самба, і по сей день дорожить своїми істинно африканськими країнами, знаходиться під надійним захистом не тільки любителів пристрасних танців в школі танців, але і прихильників державності.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла