Чим приваблива Нова Зеландія?

Нова Зеландія

Для того щоб зрозуміти, чому Нова Зеландія привертає полчища туристів, варто для початку уявити, що ж собою являє ця держава. Отже, для початку необхідно усвідомити той факт, що Нова Зеландія розташовується в південно-західній частині Тихого океану і займає територію родючих гористих островів.

Відкрита була Нова Зеландія в середині сімнадцятого століття голландським мореплавцем Абелем Тасманом. Той, хто хоче хоч трішки отримати уявлення про те, що собою являє ця держава, можуть задовольнитися висловлюванням, що свідчить про характерності для цієї країни пейзажів, пов’язаних зі сніговими піками гір, порізаними фіордами берегами і пасовищами, на яких пасуться отари овець. І все ж – це буде неповна картина, яку може намалювати новозеландський край.

Нова Зеландія представляється мандрівникам країною, в якій досі можна виявити незаймані простори і якнайширші пасовища. Як показують дослідження новозеландських островів, відкрили їх першими аж ніяк не європейці. Першу назву Новій Зеландії дали її корінні полінезійські представники населення островів – майори, які назвали країну Aotearoa, тобто «довга біла хмара». Незважаючи на те, що Нова Зеландія є маленькою острівною державою, але вона може посперечатися у багатьох аспектах з такими державами, як Швейцарія, Англія, Шотландія, Норвегія та навіть Каліфорнія.

Мандрівники досить часто вирушають у пошуках особливих відчуттів на льодовик Франца-Йосипа, розташований на Південному острові. Неповторну красу дарує туристам розташований біля підніжжя льодовика національний парк Уестленд.

Туристичні маршрути по Новій Зеландії незмінно проходять через Соборну площу найбільшого міста на Південному острові Крайстчерчі. Саме це місто прийнято називати самим «англійським», розташованим за межами Туманного Альбіону.

Для того щоб оглянути всі визначні пам’ятки Крайстчерчі необхідно проїхатись на трамваї, який сам по собі являється пам’яткою. У той час, коли будувалося місто, місце його зведення було оточене болотами, туманом і брудом, що спонукало поета Дениса Гловера порівняти його з «самим смердючим місцем на всій Кентерберійській рівнині». Однак сьогодні Крайстчерча являє собою місто, яке прикрашають найкращі англійські традиції, чудова готична архітектура і прекрасні верби.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла