Вулиці Веллінгтона

Веллінгтон – це гарне та затишне місто. Воно спускається з навколишніх пагорбів до закритої бухти Порт-Нікольсон і оздоблене амфітеатром. У ньому велика кількість парків, мостів, тунелів та скверів. Вулиці тут довгі, але вузькі і звивисті. Лембтон-Кі – це головна вулиця столиці і є місцем перебування Парламенту Нової Зеландії. Розташовується Парламент у цілому комплексі будівель.

Будівля Парламенту – одна з головних визначних пам’яток міста. Його центральний вхід прикрашений приголомшливою колонадою у давньогрецькому стилі. А колони у вестибюлі зроблені з кольорового мармуру та його кімнати прикрашені оригінальними дерев’яними панелями і маорійськими фресками. Також в комплекс входять Бібліотека Парламенту, Виконавче крило і Боуен Хаус. Через особливу ​​форму будівлі Виконавчого крила його називають «вуликом», у ньому 10 поверхів і висота 72 метри. Бібліотека ж є найстарішою з цього комплексу будівель, оскільки була відкрита ще в 1899 році. Навпроти знаходиться колишній Парламент – вражаюча  дерев’яна будівля, в якій чотири поверхи і, яка використовується державними службами, донині. Цікаво, що цей будинок є другим у світі, і найбільшим в Південній півкулі за величиною споруди з дерева. На цій же вулиці знаходиться і старовинний собор Святого Павла, побудований в 1864 році. На вулицях Веллінгтона є багато інших визначних пам’яток, але візитною карткою міста, безумовно, є Лембтон-Кі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла