Екотуризм в Новій Зеландії

Екотуризм в Новій Зеландії

Разом з Мадагаскаром, Канадою, Танзанією і ватагою інших, заповнених заповідниками країн, Нова Зеландія входить до топ кращих напрямків екотуризму. Недоторкана людиною природа – з безрозмірними лісами, льодовиками, водоспадами, фіордами і вулканами – головний козир цієї країни.

Північний острів країни рясніє піщаними пляжами, зеленими долинами і піками давно поснулих (хоча зрідка і подаючих ознаки життя) вулканів. Головний з них – Таранаки, який дуже часто порівнюють з японською Фудзіяма через правильну конусоподібну форму. Природне диво номер два – острівець Уайт-Айленд, верхівка чинного підводного вулкана, якому стукнуло – ні багато, ні мало – більше двох мільйонів років. Велетенський регіон Бей-оф-Пленті – мальовниче узбережжя, порізане безліччю бухт. Тут же, на Північному острові, знаходяться дві столиці Нової Зеландії: офіційна, але при цьому страшно затишна – Веллінгтон, і економічна – мегаполіс Окленд.

Південний острів – обширніше і мальовничіше свого північного сусіда, він відчуває гостей не тільки захоплюючими дух видами, але і регулярним поривчастим вітром, і раптовими зливами. Сюди потрібно їхати, щоб побачити фіорд Мілфорд Саунд якийне влазить ні в один об’єктив, прокататися по виноградниках Марлборо, відламати шматки льоду від тисячолітніх льодовиків Фокса і Франца-Йосипа, поплавати з морськими котиками і, звичайно, побачити, як виринають з океанських глибин, майнувши потужним спинним плавцем, блакитні кити.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.



Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла