Острів Уайт

Яскравою природною пам’яткою Нової Зеландії є острів Уайт, що представляє собою діючий вулкан. Цікавий той факт, що більша частина вулкана прихована під водою, на поверхні води видно лише його верхівку, що має діаметр близько двох кілометрів.

Пейзажі, утворені цим незвичайним островом, в чому схожі на інопланетні, тут практично без декорацій можна знімати фантастичні фільми.

На сьогоднішній день острів Уайт є приватною власністю, тому квиток в це дивовижне місце на планеті коштує недешево, хоча ціна не відлякує мандрівників.

Проведенням екскурсій на острів займаються кілька компаній, що володіють літаками, вертольотами і катерами, адже сюди можна потрапити як по воді, так по повітрю.

Незважаючи на те, що вулкан досі проявляє активність, по території остова можна прогулятися, хоча в цілях безпеки туристам видають респіратори, адже дихати тут досить важко через постійно діючі сірчані гейзери.

Хочеться відзначити, що на початку минулого століття на острові Уайт здійснювався видобуток сірки, але в 1914 році прокинувся вулкан і знищив практично всі заводські споруди.

На сьогодні вся поверхня острова поборознена тріщинами, постійно в повітря вихлюпуються хмари сірчистого пара, а в гейзерах закипає чорна маса, чимось схожа на смолу. На Уайт-Айленді фактично відсутня живність.

Слід взяти до уваги і те, що поверхня острова всіяна провалами, де кипить бруд. Екскурсоводи настійно рекомендують пересуватися тільки по протоптаних стежках, тому що, потрапивши в такий провал, можна зваритися заживо.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла