Кенія

Сучасна Кенія є однією з найбільш популярних серед туристів країн Африки. Проте варто відзначити , що аж до середини 60- их років минулого століття держава була колонією Британської імперії , але на даний момент ця республіка вже вважається однією з країн африканського континенту які  найбільш швидко розвиваються. Поліпшенню економіки держави значно сприяють туристи , які щороку приїжджають до столиці Кенії і навколишні міста .

Дана республіка всесвітньо відома своїми чудовими і неповторними природними пам’ятками , до яких відносяться національні парки. У них круглий рік проводять фото – сафарі , що привертає цікавих відпочиваючих з усієї планети. Деякі з пам’яток Кенії були внесені організацією ЮНЕСКО в знаменитий список Всесвітньої Спадщини завдяки їх унікальності та важливості для світової спільноти. Ця держава також славиться великим видобутком дорогоцінних каменів (зокрема , рубінів ) , а також золота , що теж становить чималу частину економіки країни.

Крім усього іншого , Кенію по праву можна назвати однією з найколоритніших з країн Африки. Вона володіє низкою яскравих достоїнств: завдяки унікальній зоні розломів ландшафт республіки відрізняється особливою різноманітністю , кліматичні умови на території досить м’які , а неймовірно багатий тваринний світ і океанічне узбережжя швидко зробили це місце найкращим туристичним об’єктом всього континенту .

Більшість відпочиваючих в першу чергу прагнуть потрапити до столиці Кенії Найробі – найбільше місто Східної Африки. Цей великий населений пункт , назва якого в перекладі означає «місце холодної води » , виник на місці англійського форту не так давно , трохи більше 100 років тому. Проте , всього одного століття йому виявилося достатньо для того , щоб перетворитися з порівняно невеликого селища в маленькому оазисі в одне з найкрасивіших міст африканського континенту. До найбільш популярних пам’яток столиці відноситься Годинна башта , розташована в самому центрі Найробі , Будівля Парламенту , в якому можна побачити мавзолей першого президента республіки на ім’я Джомо Кеньятті , а також Національний Архів . Крім того , всім , хто приїжджає в цю незвичайну державу , напевно буде цікаво відвідати індійський квартал з кількома десятками приголомшливих індуїстських храмів , місцеві мечеті , сикхський храм і православну коптську церкву Святого Марка . Серед інших визначних пам’яток варто особливо відзначити Залізничний та Національний музеї з пізнавальною антропологічною експозицією , так званий « Зміїний Парк» , де подають унікальні страви національної кухні , довколишній Центр Жирафів Лангата , Національний парк Найробі і пагорби Нгонг …

Тут є ще дуже багато всього цікавого , на що можна подивитися. Не пропустіть шанс побувати в цій цікавій країні .

Приємного вам відпочинку.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла