Відпочинок в Кенії

Відпочинок в Кенії

Природно, що Кенія знаменита, в першу чергу, своїми національними парками. Найвідомішим вважається парк Масаї-Мара. Він розташований в 4 годинах їзди від економічного центру Найробі. Перед вами постане класична африканська савана, зелені хащі, річки, озера з великими крокодилами.

Приблизно за 350 $ туристу пропонують політати над парком на повітряній кулі. У парку живе плем’я Массана, поселення яких можна відвідати. З мешканцями села можна сфотографуватися, а також послухати їх етноконцерт. На території парку туристи можуть зупинитися у тризіркових готелях.

В іншій національний парк Амбо-Селі теж можна виїхати з Найробі. Цей парк знаходиться у підніжжя найвищої гори Кіліманджаро. Це знаменитий символ африканської землі.

Можна чудово відпочити на озері Накуру. Воно розташоване біля зони східноафриканського розлому. Добиратися туди можна з Найробі, по шосе. Ім’я озера дано і національному парку, який знаходиться тут же. Озеро одне з ланцюжка озер, що тягнуться по розлому до Мозамбіку. Всі озера мають різну ступінь солоності води. Зустрічаються і прісні, і помірно солоні, і навіть содові озера.

Накуру вважається одним з найбільш високогірних озер, в нього впадає дві річки Ндеріт і Ньіро, але не випливає жодної. Тут водиться одна з визначних пам’яток і навіть символів Кенії – малий фламінго. Можна побачити цілий рожевий килим з цих птахів, що прилітають на озеро покормитися. Їх часом набирається до 1,5 млн. особин. До речі кажучи, їх забарвлення залежить виключно від раціону харчування. Оскільки фламінго харчуються тільки водоростями спіруліна, то бета-каротин, який в них міститься, і додає оперенню птахів яскраво рожеве забарвлення.

На берегах озера живуть і звичайні фламінго, які харчуються рачками і різними личинками. Взагалі на Накуру живе майже 100 видів різних птахів: баклани, лелеки, чаплі, пелікани, шуліка-рибалка та ін, багато птахів тільки харчуються навколо озера, а баклан тут живе постійно.

Пам’ятайте, що при відвідуванні національних парків, заборонено під’їжджати близько до тварин, а також заважати їх полюванню. З’їжджати з дороги або виходити з автомобіля теж не можна. Для цього пристосовані спеціальні місця.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла