Віза до Кенії

Існує можливість отримання візи як в консульстві країни, так і безпосередньо при в’їзді.

Оформлення візи на кордоні

Можна отримати візу на термін до 3 місяців безпосередньо в пункті прибуття до Кенії, пред’явивши діючий закордонний паспорт і сплативши збір 50 доларів США за туристичну візу і 20 доларів США за 7-денну транзитну візу.

Всі в’їжджають повинні мати на руках зворотні квитки та докази наявності достатніх коштів на весь термін перебування в країні, але не менше 500 доларів США.

На практиці наявність грошових коштів і зворотних квитків перевіряється вкрай рідко.

Оформлення туристичної візи в посольстві

Для оформлення даного типу віз в консульський відділ посольства Кенії необхідно надати наступні документи:

- Закордонний паспорт, термін дії якого складає не менше чотирьох місяців на момент подачі документів. У паспорті повинно бути не менше двох чистих сторінок для вклеювання візи;

- Копію першої сторінки закордонного паспорта з даними заявника;

- 1 фотографію (кольорову або чорно-білу) розміром 3х4 см;

- Візову анкету, заповнену англійською мовою і підписану особисто заявником;

- Запрошення від організації чи приватної особи або підтвердження бронювання готелю в Кенії (оригінал або факс). Не приймаються запрошення і підтвердження, надіслані електронною поштою.

Оформлення транзитної візи в посольстві

Для оформлення транзитної візи в консульському відділі посольства Кенії необхідно надати той же набір документів, що і для туристичної візи, а також квитки по всьому маршруту і візу в країну кінцевого проходження, якщо така потрібна.

Подорож з дітьми

На дітей, вписаних в паспорт батьків, окрема віза не видається, а відомості про них вписуються у візу батьків. У цьому випадку, у візовій анкеті необхідно вказати дані дитини і прикласти його фотографію, відповідну вимогам, та копію свідоцтва про народження. У разі якщо у дитини є власний закордонний паспорт, необхідно надати повний набір зазначених вище документів та копію свідоцтва про народження дитини. У разі якщо дитина подорожує з одним з батьків або у супроводі третіх осіб, необхідно надати нотаріально завірене доручення на вивезення дитини від батька / батьків та її копію.

Консульський збір

Консульський збір за оформлення одноразової транзитної візи становить 20 доларів США, дворазової транзитної візи – 40 доларів США, однократної туристичної візи – 50 доларів США, дворазової туристичної візи – 100 доларів США. Оплата здійснюється в доларах США при подачі документів в консульському відділі. Діти, вписані в паспорт батьків, від оплати збору звільняються.

Термін дії віз

Туристична віза видається терміном дії до 90 днів. Транзитна віза дає право на перебування в країні до 7 днів на кожен в’їзд.

Термін оформлення віз

Термін оформлення віз становить 2-3 робочих дні з моменту подачі документів.

 ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ до Кенії

   Для в’їзду в країну потрібна віза. Її можна отримати як по прильоту в аеропорту, так і в посольстві Кенії. Документи, необхідні для отримання візи в посольстві: закордонний паспорт (повинен бути дійсний не менше 4 місяців з моменту відкриття візи і як мінімум з двома чистими сторінками), анкета і фото. Термін оформлення візи – два робочих дні. Термін дії візи на в’їзд – 90 днів, консульський збір – 50 USD. Щоб оформити візу по прильоту, достатньо надати: закордонний паспорт (вимоги до нього – ті ж, що і у випадку оформлення через посольство), зворотний квиток, доказ наявності достатніх коштів на весь період перебування в країні (не менше 500 USD) та сплатити консульський збір в розмірі тих же 50 USD.

Митниця:

Дозволено безмитне ввезення 200 сигарет, 50 сигар або 225 г тютюну, літра спиртних напоїв, 250 мл духів. Заборонено ввезення фруктів, саджанців і насіння, наркотиків, вибухових речовин, вогнепальної зброї і навіть імітуючих її іграшок. Заборонений вивіз золота і діамантів, виробів зі слонової кістки і шкур тварин без спеціальної ліцензії митних властей. Ввезення іноземної валюти не обмежене, але декларація обов’язкова. Вивіз національної валюти заборонений. Вивезення іноземної валюти в розмірах, що не перевищують задекларовану на в’їзді суму, не викличе проблем.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла