Національний парк Амбоселі

Національний парк Амбоселі

   Кенія – земля найдивовижніших ландшафтів та екзотичних тварин. Тому відпочинок в Кенії складно собі уявити без відвідин численних національних парків. Одним з найбільш популярних з них є національний парк Амбоселі – найстаріший в Кенії.

   Амбоселі знаходиться між горою Кіліманджаро і парком Тсаво. Площа Амбоселі становить 392 км2, але за місцевими стандартами це дуже маленький парк, проте один з найкрасивіших завдяки мальовничого огляду на гору Кіліманджаро. Хоча вона і розташована в Танзанії, але саме тут відкривається найвдаліший огляд на його засніжені білосніжні вершини, що здіймаються вгору на 5895 метрів. Не дивлячись на свої скромні розміри, національний парк Амбоселі є найпопулярнішим в Африці.

   Третю частину всієї території заповідника займає озеро, яке стає повноводним лише в квітні. Рослинний світ Амбоселі не може похвалитися розмаїттям у зв’язку з посухою і збіднінням грунту. Зате багатство тваринного світу вражає. Саме в цьому парку можна зустріти всіх представників африканської «великої п’ятірки»: лева, носорога, леопарда, буйвола і слона. Також часто тут зустрічаються жирафи, бегемоти, геренукі, імпали, зебри, гепарди, зебри, антилопи гну, газелі Гранта, газелі Томпсона і пр.

   Безліч птахів – також особливість Амбоселі. Серед них можна навіть побачити стерв’ятника марабу. Амбоселі – саме те місце, де можна взяти участь у цьому африканському сафарі. Особливо вражають величезні стада слонів, а також чорний носоріг, що знаходиться на межі зникнення. У вісімдесяті роки озеро заповідника пересохло, але з 1993 року воно знову заповнюється водою, тому рожеві фламінго та інші водоплавні часті гості Амбоселі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла