Кенія здешевлює відпочинок туристів

Влада Кенії в рамках проекту з розвитку туризму прийняли рішення врегулювати розмір так званих паркових зборів, що стягнуються з іноземців за відвідування національних парків країни. Зокрема, президент Кенії Ухуру Кеніатта заявив про намір встановити максимальний розмір такого збору – 60 доларів США. Зараз туристам найчастіше доводиться платити за в’їзд на охоронювану природну територію істотно більшу суму.

Крім того, буде скасовано ПДВ з паркових зборів. У Кенії налічується більше 50 національних парків і заповідників. У цій країні у туристів є унікальна можливість побачити всю “велику африканську п’ятірку”: лева, носорога, леопарда, слона і буйвола.

Ще одним нововведенням, що стосуються гостей країни, стала відміна з 1 лютого 2016 візового збору для дітей молодше 16 років, повідомляє управління по туризму Кенії.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла