Вулицями Найробі гуляють леви

Лев

   В Лангат (Langata) – багатому районі кенійської столиці Найробі – з грудня 2011 кілька домашніх тварин були вбиті левами. Місцеві жителі вимагають від влади вжити заходів.

   Майкл Карр-Хартлі, наглядач невеликого місцевого парку жирафів Giraffe Manor, попереджає, що хижаки також можуть напасти і на людей: “Це дорослі левиці, які періодично навідуються до нас із заповідника Найробі. Вони вбили двох наших жирафів, парочку собак і зазіхали на інших тварин. Це питання часу, коли вони почнуть нападати на людей “.

   Він закликав кенійську службу захисту дикої природи вжити заходів, але зазначив, що ресурси служби обмежені. Карр-Хартлі також додав: “Думаю, хтось вже намагався зловити левів, оскільки вони, здається, знайомі зі стандартними пастками”.

Кенійські газети повідомили, що пастки виявилися марні, а розсерджені жителі району кажуть, що леви тероризують їх уже кілька місяців. Є також повідомлення, яке місцеві влади вважають “качкою” інформацію про те, що лев таки напав на людину.

   Ветеран сафарі Брайан Джекман каже, що ризику нападу левів на людей немає. “Я чув, що левиця і її дитинчата вбили в Лангат кількох собак. Але я сумніваюся, що вони стануть нападати на людей. Вони нас бояться, і не без підстав”, – зазначив він.

   Більшість національних парків Кенії не обгороджені, оскільки знаходяться далеко від міст. Але заповідник Найробі знаходиться майже в межах міста, і тому відокремлений від будівель столиці парканом. За припущеннями експертів, підкоп під ним, яким і скористалися леви, міг зробити інший мешканець заповідника – бородавочнік.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла