Проблеми з безпекою “вбивають” туризм в Кенії

Туризм в Кенії

Доходи від туристичної галузі Кенії знизилися в минулому році на 2% – до $ 1,13 млрд, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на міністра туризму цієї країни Дена Муаз. За його словами, зниження турпотоку торкнулося, насамперед, традиційних ринків – через проблеми з безпекою Кенія втрачає туристів з європейських країн. Нагадаємо, у ряді країн туристів попередили про небезпеку відвідування Кенії після низки нападів на іноземних громадян. Д. Муаз висловив сподівання, що після виборів 4 березня ситуація з безпекою в країні стабілізується.

Згідно з місцевою статистикою, кількість міжнародних туристичних прибуттів в Кенію в минулому році склало 1,24 млн. (на 2,3% менше, ніж роком раніше). Країна планує до 2015 року досягти планки в 3 млн туристів. Туризм займає друге місце після експорту чаю ​​в економіці Кенії по залученню іноземної валюти.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла