Сіднейська Опера та Гавань

Сіднейська опера

   Сідней – найбільше,  старше,  жваве і розкішне місто Австралії, а його Оперний театр, який спочатку лаяли за дуже сучасне архітектурне рішення (він нагадує білі вітрила, що здіймаються з морської будівлі, один з 200 проектів видатних гладі), став таким же символом міста, як  Ейфелева вежа в Парижі. Проект цього початку викликав багато суперечок.
   Будівлю будували 15 років. За цей час автор проекту, датчанин Йорн Утсон, втратив ілюзії і пішов у відставку, щоб не бачити своє творіння в закінченому вигляді. Сьогодні Оперний театр на жвавій і мальовничій набережній – серце культурного життя міста. На його відмінно обладнаних сценах ставляться незліченні опери і балети, театральні постановки, звучать симфонії. Якщо ви не любитель музики, просто відвідайте один з ресторанів неподалік, там вам запропонують різноманітне меню, крім того, ви насолодитеся прекрасним видом на гавань.
   Найкращий вид на будівлю Оперного Театру відкривається з верхніх поверхів елегантного готелю «Four Seasons». Театр буде знаходитися праворуч від вас, а ліворуч над блискучою гладдю гавані нависає  Сіднейський міст. З мармурового вестибюля готелю відкриваються види іншого роду – майже кожна знаменита персона, проживаючи в Сіднеї, проходить повз нього. Готель знаходиться біля того самого місця, де народилася країна Австралія, і тут зосереджені найбільш привабливі туристичні об’єкти: з СекьюларКуей сотні кораблів починають плавання по Сіднейської гавані, а в Королівському Ботанічному саду площею 30 га можна зробити одну з найприємніших міських прогулянок. Якщо ви хочете дістати квитки в Оперний театр, консьєрж в готелі «Four Seasons» напевно допоможе вам у цьому.
   Поблизу, відразу за мостом через Гавань, знаходиться історичний район Сіднея – Роке. Колись тут жили моряки і колишні каторжники, але тепер у цьому респектабельному районі знаходиться безліч ресторанів, магазинів, галерей і виставкових залів. Тільки «Лорд Нельсон», один з найстаріших міських діючих пабів, змушує згадати про минуле району.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла