Скульптури тропічного лісу Олінда

Скульптури тропічного лісу Олінда

Прихований глибоко в межах пишного австралійського тропічного лісу, ряд містичних скульптур аборигенів, вписаних в природне середовище – дуже унікальне і цікаве місце. Моховиті тулуби чоловіків, жінок і дітей висовуються зі стовбурів дерев і валунів.

Ці гіпнотизуючі скульптури – робота австралійського художника Уїльяма Рикетса. Споконвічна людина:

Ці роботи виражають побожну філософію Рикетсії. Він упевнений в тому, що всі люди, що живуть на землі, повинні бути зберігачами навколишнього середовища, як це було в давнину. Хранителі входу:

Рикетсія знайшов розуміння Споконвічної культури під час частих поїздок в Центральну Австралію, де він жив з людьми Pitjantjatjara і Arrernte в 1949-1960 роках. Мати-земля:

Вільям Рикетсія помер в 1993 році, у віці 94 років, але його завжди пам’ятатимуть за його роботи і за безмежну любов до землі. Людина з хлопчиком:

Автопортрет:


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.