Загадкова Австралія

Загадкова Австралія

Що ми знаємо про Австралію?? Її називають незбагненною, загадковою і дивовижною. Чого варті місцеві ландшафти, які готові продемонструвати приїжджим дивну гармонію і пустель і джунглів, напівпустель і альпійських лугів. А про флору і фауну – окрема розмова.

Отже, що ж може запропонувати мандрівникам Австралія? Вирушаючи на цей континент, необхідно точно знати, за яким маршрутом проходитиме знайомство з цією державою. Вся справа в тому, що навіть при великому бажанні всі визначні пам’ятки континенту за один раз, хоча б побіжно, і з частиною того, що може запропонувати Австралія познайомитися просто нереально.

Для початку, хотілося б назвати головну загадку континенту – Улуру. Можливо, більш знайомою буде для мандрівників друга назва найбільшого в світі моноліту, розташованого в Центральній Австралії – Айерс-Рок. Примітно в цьому моноліті те, що він дивним чином може змінювати свій колір, залежно від освітлення. Чи це не диво! До речі, тут же розташовується Національний парк Ката-Тьюта, який може здивувати на своїй землі монолітами, що володіють червоно-коричневим кольором. Ця земля може розповісти величезну кількість таємниць і легенд, які століттями зберігає в своїх надрах.

Можливо, відвідуючи Австралію, когось зацікавить Національний парк Какаду, який розташовується в австралійських тропіках, на півночі країни і визнається в усьому світі скарбницею культури та екології. Ще однією визначною пам’яткою австралійського континенту можна назвати острів Кенгуру, який відомий своєю природоохоронною зоною, оберігає острівець дикої природи, збереженої в первозданному вигляді з часів останнього льодовикового періоду.

Для тих, хто відправиться на захід Австралії, неминуче познайомиться з унікальними чудесами цього регіону, які представлені, наприклад, розташованими в Червоній пустелі загостреними скелями і золотими і чорно-смугастими горами Бангл-Бангл, які здатні вразити уяву будь-якої людини своїми формами, які сильно походять на бджолині вулики. І перше і друге природні явища розташовуються в Національних парках Намбунг і Пурнулулу відповідно.

«12 Апостолів», краси Великого Бар’єрного Рифа, дика природа Тасманії, Сіднейський Оперний театр і міст, Золотий берег – це і багато іншого може показати мандрівникам Австралія.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла