Біля узбережжя Нової Зеландії виявлено новий вид морських тварин

Морський Вугор

Вчені виявили нові види риб у водах Нової Зеландії біля островів Кермадек на глибині понад 9000 метрів. Вони також зафіксували новий рекорд глибини проживання макруруса і морських вугрів – одних з найбільш поширених видів морських тварин.
Глибина вод, в яких проводили дослідження фахівці Океанічної лабораторії Університету Абердіна, настільки велика, що перевищує висоту гори Еверест.
Дослідники закинули більше 50 рибальських сіток протягом останніх 14 місяців на глибину близько 9900 метрів, що на 1052 метри більше гори Еверест, висота якої сягає 8848 метрів.
Доктор Алан Джеймсон (Alan Jamieson), керівник експедиції повідомив наступне: «Завжди приємно відкривати нові види морських мешканців, а відкриття, зокрема, нового виду вугра – це величезний успіх».
«Оскільки у товстощоких, вугрів і макруруса відсутні зорові нерви, вони абсолютно сліпі», – зазначив доктор Джеймсон.
За весь час експедиції дослідникам вдалося зробити понад 6500 фотографій риб нового виду і виловити близько 100 особин.
Всі зразки будуть передані на зберігання в музей Нової Зеландії і доповнять національну колекцію риб.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла