Екіпаж літака подбав про пасажирів. Сподобалося далеко не всім

Екіпаж авіакомпанії JETSTAR при заході на посадку зробив оголошення по гучномовному зв’язку, попередивши пасажирів, що якщо у них є з собою наркотики, саме час позбутися від нелегального товару.

Пасажирів рейсу, що летить в Сідней, попередили, що в аеропорту в зоні контролю знаходяться собаки, натреновані на виявлення наркотиків і офіцери карантинної служби. У зв’язку з цим пасажирам було запропоновано позбавитися від наркотиків до того, як літак здійснить посадку в аеропорту Сіднея.

На борту літака, в основному, були учасники музичного фестивалю, що повертались з Сплендору в Сідней. Після такого незвичайного оголошення, біля туалету виникла невелика суєта. Але далеко не всім сподобалося таке оголошення. Хтось був в шоці, а хтось сказав, що якщо люди везуть щось заборонене, то це їх вина.

Представники Jetstar підтвердили, що дане оголошення було зроблено, і зараз розбираються з екіпажем, який видав таке попередження.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.