Франція тимчасово вводить прикордонний контроль

Франція введе прикордонний контроль в період з 13 листопада по 13 грудня – це пов’язано з проведенням в Парижі Конференції ООН зі зміни клімату. Міністр внутрішніх справ Франції Bernard Cazeneuve заявив, що така міра продиктована міркуваннями безпеки “через терористичної загрози або ризику громадських заворушень”.

“Це ні в якому разі не припинення Шенгенської угоди”, – підкреслив він, звертаючись до журналістів. Правила ЄС дозволяють тимчасово відновлювати прикордонний контроль всередині Шенгену, де в звичайний час контроль на кордонах між країнами відсутній.

Переговори зі зміни клімату в Парижі будуть проходити з 30 листопада по 11 грудня. Мета конференції – вироблення угод щодо обмеження викидів вуглецю в атмосферу та запобігання глобального потепління. У церемонії відкриття конференції візьмуть участь лідери понад 80 країн, включаючи президента США і главу КНР.

Як позначаться ці заходи на туристах? Єдина незручність для них – збільшення часу, проведеного на кордоні у разі поїздки з Франції в будь-яку іншу шенгенську країну або у зворотному напрямку. Іншими словами, якщо планується, наприклад, внутрішньошенгенський переліт з Франції, в аеропорт потрібно прибути за 2-2,5 години до вильоту (в звичайний час достатньо приїхати за 1-1,5 години). Ніяких інших проблем, незважаючи на повідомлення ряду ЗМІ, не буде. У Францію як і раніше можна буде приїжджати з будь-якими чинними шенгенськими візами.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла