Стіна любові: символ романтики XXI століття

Якщо говорити про найромантичніші і незабутні міста Європи, то безперечне лідерство, звичайно ж, отримує Париж. Любовних місць тут просто не злічити, саме тому у французьку столицю щороку приїжджають мільйони закоханих пар.

Не дивно, що на честь початку 21 століття міська влада вирішила звести тут Стіну кохання, яка стала своєрідним символом початку нової епохи любові і романтики у всій Франції. Встановили монумент 15 жовтня 2000 на знаменитому Монмартрі.

На 40-метрововй стіні білими літерами по синьому фону написано визнання в любові на 311 мовах, завдяки чому кожен турист, який відвідав місто вогнів, може прочитати таке приємне послання. Слова «Я люблю тебе» написані навіть на шрифті Брайля, який призначений для незрячих людей.

Вся ця краса була створена за участю кращих художників графіті Парижа: Фредеріка Барона, Даніеля Булонема і Клера Кіто.

Помітна Стіна Любові стала однією з головних визначних пам’яток нового часу, втілюючи в собі всі романтичні зітхання французької столиці. У всесвітній День закоханих весь Париж спостерігає за тим, як із рук закоханий вилітають білі голуби коло тієї ж самої стіни. Співом цих прекрасних птахів можна насолодитися і в будь який інший час року, адже вони мешкають буквально в двох кроках від Монмартру. Ніякої метушні, ніякого шуму – тільки спів прекрасних голубів посеред Парижа. Хіба можуть бути більш романтичні моменти?


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла