Готельний номер, який весь час перебуває в русі

У Парижі на набережній Сени побудують готель у вигляді колеса огляду. Він отримав назву Wheel Hotel.

Передбачається, що гості будуть проживати в 19 номерах, які постійно обертаються. Номери здійснять повне коло за півгодини. За задумом авторів проекту, готель виконають з дерева. Вартість його спорудження оцінюється в два мільйони євро.

Висота споруди складе 30 метрів – це чверть висоти Лондонського ока, розташованого на південному березі Темзи (одне з найбільших коліс огляду у світі). При цьому готель буде на п’ять метрів вище будь-якої будівлі в центрі Парижа.

За французькими законами, тимчасові споруди не можуть залишатися на одному і тому ж місці більше півроку. Таким чином, готелю доведеться переїжджати кожні шість місяців. Автори проекту стверджують, що повне розбирання готелю буде займати чотири дні, після чого вона може бути перевезене на баржі в будь-яку іншу частину французької столиці. Цю баржу також збираються використовувати як бар і ресторан готелю.

План готелі розробляло французьке архітектурне бюро SCAU. В даний час вартість однієї ночі в готелі оцінюється в 300-400 євро.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла