Галерея палеонтології та порівняльної анатомії в Парижі

Уже більше століття Галерея палеонтології та порівняльної анатомії жахає і водночас вражає відвідувачів своєю колекцією реконструйованих скелетів тварин. Площа галереї складає 2350 м². Примітно, що в її інтер’єрі не застосовуються комп’ютерні ефекти, але експозиція і без того виглядає яскраво і агресивно, в чому і полягає особливість цієї пам’ятки.

Будучи заснованої в 1898 році, паризька Галерея палеонтології являє собою одну з найбільш великих і багатосторонніх колекцій скелетів тварин, що живуть сьогодні і вимерлих. Двоповерхова червоноцегляна будівля музею розділено на дві окремі галереї, в кожній з яких представлена своя приголомшуюча колекція. На першому поверсі можна побачити скелети усіх що живуть на планеті хребетних, включаючи мишей, жирафів і китів. На другому поверсі відвідувачів чекають копалини останки динозаврів, які охоплюють практично всі види цих величезних рептилій і часові відрізки їх існування.

Але найбільше сюрпризів відвідувачів чекає в залі порівняльної анатомії, який заповнений більш ніж тисячею скелетів тварин. Останки всіх тварин розміщені в одному і тому ж напрямку, завдяки чому створюється ілюзія панічної втечі наляканих звірів, як тільки в зал входять відвідувачі. Коні, слони, дикі кішки – це лише кілька представників тварин, скелети яких знаходяться в залі порівняльної анатомії.

Галерея палеонтології та порівняльної анатомії є частиною Національного музею природної історії, який об’єднує чотирнадцять організацій, що розкинулися по всій Франції.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла