Мадагаскар переживає нашестя сарани

Мадагаскар переживає нашестя сарани

У той час як третя частина мультфільму “Мадагаскар” збирає сотні мільйонів доларів США по всьому світу, в реальності острівній державі гостро не вистачає грошей на боротьбу з сараною.

Нашестя цих комах загрожує жителям країни цілком реальним голодом, повідомляє Gismeteo. Сарана знищує рослинність Мадагаскару і загрожує змести дочиста до 60% урожаю рису – профілюючої сільськогосподарської культури. За даними Всесвітньої продовольчої організації, на боротьбу з мадагаскарської сараною буде потрібно понад 41 мільйон доларів США.

Після виходу на екрани кожної чергової частини мультфільму “Мадагаскар” острів переживає туристичний бум, а місцевий турбізнес встигає непогано заробити. Однак якщо влада не отримає коштів на боротьбу з сараною, дві третини території Мадагаскару опиняться у владі комах вже до вересня. Це неминуче призведе до зниження турпотоку на острів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.



Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла