Віза до Мадагаскару

Для поїздки на Мадагаскар необхідна туристична віза, яку можна оформити в посольстві Мадагаскару.

Мінімальний термін оформлення – 3 дні..

Термін дії візи на в’їзд – 90 днів.

Безвізовий транзит не дозволяється.

Діти до 16 років вписуються у візу батьків (матері).

Візу можна також оформити по прильоту в аеропорту.

При необхідності візу можна продовжити.

Паспорт повинен бути дійсний, щонайменше, протягом 6 місяців з моменту в’їзду.

Для всіх країн СНД, а також багатьох інших в’їзд в Мадагаскар візовий.

Типи мадагаскарських віз.

 Мадагаскарські візи бувають різних типів, залежно від мети і термінів перебування аплікантів в Мадагаскарі: короткострокова віза (тип C), транзитна віза (тип A і B), національна віза (тип D)

Найбільш поширені мадагаскарські візи першого типу, а саме “короткострокова віза типу С”. Такі візи бувають туристичні, ділові і гостьові – залежно від мети поїздки апліканта у Мадагаскар.

Мадагаскарські візи бувають як одноразові (на одну поїздку), так і багаторазові – на необмежену кількість поїздок, зрозуміло, в період дії візи.

Консульський збір – 75 дол США.

При вильоті з країни стягується збір у розмірі 17 доларів США.

Необхідні документи для оформлення візи на Мадагаскар:

1. 4 заповнені анкети,

2. 4 фотографії,

3. Закордонний паспорт,

4. Авіаквитки туди і назад

 Митниця:

   Ввезення і вивіз іноземної валюти не обмежене (декларація обов’язкова). Ввезення місцевої валюти обмежене сумою в 5 тис. MGF, вивезення заборонене. Особам у віці більше 21 років дозволено безмитне ввезення до 500 сигарет або 25 сигар або 500 гр. тютюну, а також 1 пляшки будь-якого алкогольного напою. Ввезення духів і іншої парфумерної продукції заборонене. Заборонений вивіз самородного золота і ювелірних каменів, виробів з крокодилової шкіри, рідкісних видів тварин (в тому числі і виробів з їх рогів, шкіри і кістки) і рослин, насіння і квітів (в тому числі засушених). Вивіз шкур тварин дозволений тільки за ліцензією митниці або інших державних органів. Заборонений вивіз в будь-якому вигляді (навіть опудал) лемурів, крокодилів, черепах, а також рослин, насіння і квіток орхідей, молочаїв, дідеріх. Категорично заборонено ввезення диких і домашніх тварин (жорсткий карантин), зброї, наркотиків, медичних препаратів без відповідного документального супроводу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла