Мадагаскар

Мадагаскар

Острів Мадагаскар знаходиться в Індійському океані, і серед всіх островів світу займає за величиною четверте місце. Мадагаскар манить туристів з усіх куточків земної кулі унікальною природою, відмінно обладнаними курортами, веселощами і численними святами. Ті, хто чекає від відпустки екзотики і нових яскравих вражень, обов’язково оцінять відпочинок на Мадагаскарі. Найкращий період для туру на Мадагаскар – з квітня по жовтень.

Природа Мадагаскару неповторна і незабутня: яскраво-червоні землі з смарагдовою рослинністю, пустелі і вершини гір, озера і вулкани, реліктові ліси і пляжі – це лише неповний перелік того, чим можна милуватися на цьому дивовижному острові. Флора і фауна Мадагаскару унікальні – з двохсот тисяч видів тварин і рослин, що зустрічаються на острові, 150 тисяч можна побачити лише тут.

На Мадагаскарі багато заповідників і національних парків, флора і фауна яких дбайливо охороняється державою. Національний парк Монтань дАмбр користується особливою популярністю серед туристів. Знаменитий і Парк Де Раномафана, де мешкає 14 видів лемурів, майже 100 видів птахів, метеликів, плазунів та інших рідкісних представників фауни. Парк Періно відомий вічнозеленими дощовими лісами, в яких мешкає велика популяція лемурів.

Антананаріву, столиця Мадагаскару цікава своїми контрастами – серед офісних будівель і сучасних супермаркетів розташовані вулички, викладені бруківкою, шикарні бутіки сусідять з вуличними ринками, а відразу за містом тягнуться рисові поля. Головною визначною пам’яткою Антананаріву є ансамбль палаців Рува Амбухиманга, що складається з чотирьох палаців і усипальниці монархів острова.

Пляжний відпочинок на Мадагаскарі представлений головним курортом – островом Нусі-Бе. Тут туристів чекає, без перебільшення, райський відпочинок: чистісінька вода і доглянуті піщані пляжі, а також шопінг і розвинена індустрія розваг. На Нусі-Бе створені чудові умови для водних розваг – дайвінгу, снорклінга (пірнання в масці), а також глибоководної риболовлі. У любителів гострих відчуттів буде можливість відправитися на сафарі, зайнятися рафтингом або альпінізмом.

Історичні пам’ятки країни відпочиваючі можуть побачити в місті Амбохіманга – колишньої резиденції Королівської сім’ї. Центром різьблення по дереву є Амбосітра, ремісники цього поселення зберегли стародавні традиції зодчества. Місто Антсірабе буде цікаво відвідати любителям ювелірних прикрас. Коло численних майстерень Антсірабе можна поспостерігати за роботою майстрів з огранювання ювелірних каменів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла