Найбільший у світі крижаний готель відкриється в Швеції

У грудні в шведському місті Юккас’ярві (Jukkasjärvi), розташованому за полярним колом, приблизно в 17 кілометрах від найпівнічнішого в країні аеропорту Kiruna, відкриється крижаний готель – Icehotel. Цей найбільший у світі готель такого роду щорічно відбудовується наново.

Цього року шведський Icehotel відзначатиме своє 25-річчя. Щорічно проводиться конкурс серед художників з усього світу на право оформлення номерів крижаного готелю. Темою цього року став тропічний ліс. Стіни і меблі готелі будуть прикрашені вигадливою різьбою і красиво підсвічені. До послуг гостей – 61 кімната, крижаний бар, ресторан і навіть театр.

Працювати Icehotel буде до квітня. Вартість проживання в ньому – від $ 264 на добу. На танення найбільшого в світі готелі з льоду зазвичай іде три місяці.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла