У Стокгольмі для туристів відкриють квартиру Астрід Ліндгрен

18 листопада розпочнуться екскурсії по квартирі дитячої письменниці Астрід Ліндгрен в Стокгольмі, в якій вона прожила більшу частину життя – з 1941 по 2002 роки. Саме в цьому будинку по вулиці Далагатан (Dalagatan) письменниця створила всіма улюблені книги про Пеппі Довгапанчоха і Карлсона.

Ініціатива створення музею-квартири належить Спільноті прихильників Астрід Ліндгрен і її родині. У чотирикімнатній квартирі вся обстановка залишилася недоторканою. Тут письменниця відповідала на тисячі листів, які зараз знаходяться в архіві Астрід Ліндгрен в Королівській бібліотеці Стокгольма і занесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. З робочого місця Астрід Ліндгрен відкривається вид на парк Васа і район Васастан (Vasastan), які часто з’являються в її творах, наприклад “Міо, мій Міо” і в “Малюка і Карлсона”.

Відвідати музей можна поки що тільки в складі екскурсій, які проходять кілька разів на тиждень шведською та англійською мовами. Записатися на екскурсію можна на сайті музею. Вартість відвідування музею-квартири Астрід Ліндгрен  дорівнює 150 крон (близько 15 євро).


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла