Окленд

Окленд

Інформація про місто Окленд

Окленд – місто, де химерним чином змішалися дві культури: полінезійська і англо-саксонська, а судячи з природою навколо, цю місцевість можна вважати раєм на Землі. Багатий і родючий край спрадавна привертав до себе поселенців. В околицях Окленда перебувало безліч полінезійських селищ, більшість з яких були розташовані на схилах вулканів. Містом він став тільки в середині 19 століття, і до цих пір переважають в основному “сільські” споруди. Навколо Окленда розташовано безліч вулканів і гейзерів, що приймають форму воронок, озер, лагун, островів і провалів. Деякі з них вважаються чинними. Неформально Окленд відомий як “місто вітрил” – у бухті ви побачите безліч яхт. На душу населення їх припадає більше, ніж деінде. Змагання влаштовуються на віадук Базен, де знаходиться безліч кафе, ресторанів і нічних клубів. Найпопулярніші вулиці міста – Хай-стріт, Квін-стріт, Понсонбай-Роуд і Карангахапе-Роуд. Шопінгом можна зайнятися в торгових центрах Ньюмаркет і Парнелл. Привертають туристів і блошині ринки на Отара і Ейвондейл. Нещодавно побудовані молли знаходяться не в центрі міста. Серед них – “Сільвія-Парк”, “Ботани-Таун-Центр” і “Вестфілд-Олбані”.

У ратуші Окленда і Центрі Аотея проводяться конференції та культурні заходи (вистави, оперні вистави). Окленд може похвалитися симфонічним оркестром Філармонії.

Багато творів мистецтв та арт-об’єкти виставлені а Оклендськії Галереї, а цікаві колекції ви можете подивитися в Меморіальному військовому музеї, Національному морському музеї, Музеї транспорту і технологій. Екзотичних тварин ви побачите в Оклендському зоопарку і в центрі “Підводний світ Келлі Тарлтон”. В околицях бухти Вайтематі розташовано безліч відмінних пляжів. Любителям покупатися слід звернути увагу на райони Мішн-бей, Девонпорт і Такапуни. На західному узбережжі відкривається справжній рай для серферів – їх “точки”: Піа і Муріваі.

Одним з найбільших парків в місті є Окленд-Домен, звідки відкривається приголомшливий вид на протоку Хауракі і острів Рангітото. До міського центру примикають Альберт-Парк, Майерс-Парк, Вестерн-Парк і Вікторія-Парк. У природних парках Маунт-Іден, Норт-Хед і Уан-Трі-Хілл ви знайдете останки вулканічної діяльності.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла