Ріо-де-Жанейро

Ріо-де-Жанейро

Інформація про місто Ріо-де-Жанейро

Ріо-де-Жанейро (Rio de Janeiro) – колишня столиця Бразилії, друге місто за чисельністю населення після Сан-Паулу. Розмістилося на березі Атлантичного океану, в затоці Гуанабара. Португальці, вперше висадилися на узбережжі в січні 1502 року, прийнявши затоку за дельту річки, і назвали поселення Ріо-де-Жанейро – Січнева ріка.

Щороку, в лютому, сотні тисяч туристів з’їжджаються в Ріо-де-Жанейро, саме в цей час тут проводиться всесвітньо відомий карнавал. П’ять днів у місті звучить безперервна музика, і танцюють учасники фестивалю. У святі беруть участь всі – гості міста, жителі центральних кварталів і біднота з нетрів.

Головна визначна пам’ятка Ріо-де-Жанейро – статуя Ісуса Христа (Cristo Redentor) розташована на одній з найвищих точок міста – 700 метрів, горі Корковадо (Corkodavo). Висота самої статуї 38 метрів, розмах рук Христа – 30 метрів. До монумента веде спеціальна мініатюрна залізниця, бажаючі дійти до самого підніжжя статуї, можуть останні метри подолати пішки, по 223 сходинках.

У Ріо-де-Жанейро завжди стоїть гарна погода, відпочиваючі приїжджають на відпочинок круглий рік. До їхніх послуг багатокілометрові пляжі, найпопулярніші з них пляжі Леблон (Leblon) і Копакабана. Бульвари і набережні Ріо-де-Жанейро, це вічнозелений сад. Екзотичні квіти, витончені пальми і величезні тропічні дерева, все це створює привабливу атмосферу для туристів. Крім цього, можна піти на екскурсію в Ботанічний Сад (Jardim Botanico), найбільший на атлантичному узбережжі Південної Америки.

У місті функціонує міжнародний аеропорт Галі, обсяг пасажиропотоку 15 млн. чоловік в рік.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла