Веллінгтон

Веллінгтон

Інформація про місто Веллінгтон

Столиця Нової Зеландії Веллінгтон (Wellington) – це друге за чисельністю місто проживаючого в ньому населення цієї країни. Веллінгтон вважається одним з найпрекрасніших міст Нової Зеландії.

Якщо забратися на гору Вікторія, вам відкриється чудова панорама на місто Веллінгтон. Звідси можна розгледіти бухту Лембтон і порт, де біля причалів пришвартовані великі судна. До порту виходить центр міста.

Нова Зеландія – це острови на південь від Австралії. Погода в Веллінгтоні відрізняється помірними температурами влітку і взимку через підвищену вологість та наявність постійних вітрів.

Веллінгтон – столиця держави, що отримала незалежність на початку 20 століття. Якби не полководець Веллінгтон, Нова Зеландія не змогла б назвати його ім’ям свою столицю.

Якщо говорити про пам’ятки, то, до прикладу, в національному музеї цікаві палеонтологічна, геологічна та етнографічна експозиції. Тут зібрана найбагатша колекція предметів мистецтва племен маорі. Цей музей знаходиться поряд з художньою галереєю.

На набережній Queens Wharf можна відвідати Морський музей. Також заслуговують вашої пильної уваги портретна галерея на вулиці Мелгрейв, галерея мистецтв на площі Товариства, а також астрономічний центр Нової Зеландії і планетарій.

Обов’язково побувайте в місцевому ботанічному саду. Він розкинувся на площі в 26 га на вершині одного з невисоких пагорбів. Звідси відкривається чудовий вид на місто, протоку і порт. Тут є чудовий розарій, сад бегоній та інші ботанічні прикраси.

На південь від міста Веллінгтон, по сусідству з парком Ньютаун розташувався зоопарк, де представлені зразки новозеландської фауни.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла