Тротуар розповість про місто

Бразилія

Кілька десятків QR-кодів з’явиться на вулицях Ріо-Де-Жанейро для того, щоб туристи змогли оперативно отримувати інформацію про місто.
Як пише газета, QR-коди будуть викладені у вигляді традиційної чорно-білої мозаїки прямо на міських тротуарах.
У загальній складності у місті планується встановити 30 «мозайочних» кодів поблизу визначних пам’яток і пляжів, щоб 2 млн іноземних туристів, що щорічно відвідують Ріо-Де-Жанейро, могли дізнатися про ті місця, де вони бувають.
За інформацією The Daily Telegraph, минулого тижня два таких QR-коду з’явилися в районі мису Арпоадор поруч з популярним пляжем Іпанема.
Для того, щоб прочитати QR-код, власник смартфона або планшета повинен завантажити спеціальний додаток. Сфотографувавши мозаїку із зображенням коду, людина потрапляє на веб-сторінку, де надається інформація на португальській, іспанській та англійській мовах і де також можна скачати карту місцевості.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла