Віза до Кіпру

Мінімальний термін дії візи – 1 місяць, дозволяє дворазовий в’їзд на територію республіки. За бажанням можливе оформлення багаторазової візи терміном дії до одного року.

Термін оформлення віз: 1-3 робочих дні

Типи Кіпрських віз.

Кіпрські візи бувають різних типів, залежно від мети і термінів перебування аплікантів на Кіпрі: короткострокова віза (тип C), транзитна віза (тип A і B), національна віза (тип D).

Найбільш поширені кіпрські візи першого типу, а саме “короткострокова віза типу С”. Такі візи бувають туристичні, ділові і гостьові – залежно від мети поїздки апліканта на Кіпр.

Необхідні документи для оформлення візи на Кіпр:

1. Закордонний паспорт з обов’язковим підписом власника (термін дії не менше 3-х місяців)
2. Одна фотографія 3 x 4 (колір значення не має)
3. Анкета заповнюється англійською мовою, підпис туриста обов’язкове
4. Довідка з місця роботи на фірмовому бланку з печаткою
5. Для студентів – копія студентського посвідчення (подорожуючим без супроводу – спонсорський лист та довідку з місця роботи спонсора)
6. Для пенсіонерів – копію пенсійного посвідчення (подорожуючим без супроводу – спонсорський лист та довідку з місця роботи спонсора)

ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ У КІПР


Необхідні для оформлення візи документи: закордонний паспорт (з терміном дії не менше 6 місяців з моменту закінчення поїздки), копія його першої сторінки, анкетні дані, одна кольорова фотографія 3,5 × 4,5 см, довідка з місця роботи на фірмовому бланку з вказівкою посади і окладу. Віза оформляється від одного до п’яти днів, залежно від дати вильоту. Для дітей до 18 років, які подорожують без батьків, необхідні копія свідоцтва про народження та копія нотаріально завіреної довіреності від батьків. Якщо дитина їде у супроводі третьої особи або самостійно, потрібні копії згод на виїзд від обох батьків. На кіпрської кордоні у туриста можуть перевірити авіаквиток (з проставленою датою повернення), ваучер на розміщення в готелі, закордонний паспорт та готівкову валюту (не менше 50-70 USD за добу на людину). Якщо в паспорті туриста відсутні шенгенські або кіпрські візи, йому необхідно додатково надати довідку з місця роботи. Громадяни Білорусі, України та Казахстану зможуть без проблем отримати візу, подавши аналогічний пакет документів і сплативши консульський збір ~ 20 EUR.Віза на Кіпр для громадян РФ безкоштовна.

Митниця:


Обмежень на ввіз і вивіз валюти, дорожніх чеків, кредитних карток і інших платіжних документів немає. Дозволено безмитне ввезення 200 сигарет або 50 сигар або 250 гр тютюну, літра міцних спиртних напоїв, 0,75 л вина, 150 гр духів, 300 гр одеколону, сувенірів на суму до 50 CYP. Заборонено ввезення папуг, фруктів і живих квітів, а також будь-якої зброї (включаючи газову), наркотиків і небезпечних хімічних речовин. Забороняється підйом археологічних цінностей з дна моря або їх вивезення з території Кіпру без попереднього дозволу директора Департаменту у справах старожитностей.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла