Пляжі залишилися єдиним джерелом доходів Кіпру, вважає Борг

Кіпр

Міністр фінансів Швеції Андерс Борг вважає, що через кризу туризм залишився єдиним джерелом доходів кіпрської економіки, яка раніше базувалася виключно на банках і пляжах. У Кіпру “є тільки кредитні установи і пляжі. Зараз, коли кредитний сектор йде по шляху до закриття, залишилися тільки пляжі”, – цитує слова Борга сайт газети “Свенська Дагбладет”.

Туризм є однією з провідних галузей економіки острівної держави. За даними Національної статистичної служби Кіпру, в 2012 році країну відвідали 2,46 мільйона туристів – це найбільший показник з 2005 року. За перші дев’ять місяців року доходи від туризму склали 1,61 мільярда євро. Банківський сектор Кіпру, який дає велику частину доходів, опинився під загрозою після того, як Єврогрупа зажадала ввести податок на депозити в банках Кіпру. Хоча парламент Кіпру відкинув цю вимогу, експерти не виключають масового виводу грошей з рахунків.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла