Мандрівка на мис Греко

Одне з найпопулярніших місць Протараса і всього Кіпру – мис Греко – приваблює туристів своїми прекрасними пейзажами і кришталево чистим морем. Мис розташований якраз між Протарас і Айя-Напой, але при цьому туди легко дістатися як на велосипеді, так і пішки. Він є самою східною точкою острова, яка знаходиться під контролем Республіки Кіпр.

Це унікальне місце, насамперед, вражає своїми дивовижними печерами, які можна знайти з західного боку мису. Вони дуже схожі на прекрасні замки, створені геніальним архітектором. Дивлячись на них, навіть неможливо повірити, що вони були висічені в прибережних скелях морським прибоєм. Недалеко від печер є так званий «міст закоханих» – унікальна скеля, яка буквально висить над водою, як справжній міст. Крім того, на березі зустрічаються рідкісні та зникаючі рослини, а вода дуже чиста і прозора, тому пірнання з аквалангом доставить масу задоволення і залишить багато нових вражень. Також там можна зайнятися підводним полюванням.

Але у цього місця є один недолік, з яким доводиться миритися. На самому краю обриву, звідки відкривається найкрасивіший вид, стоїть маяк, обнесений огорожею. Тому прохід до обриву для туристів і місцевих жителів закритий. Але незважаючи на це, на мисі можна відмінно провести час. Там встановлено безліч альтанок і лавок, де є можливість сховатися від яскравого сонця і відпочити після довгої прогулянки.

Ще одним моментом, який, безсумнівно, додає цьому місцю загадковості і привабливості в очах туристів, є легенда про монстра, який, за твердженням місцевих жителів, мешкає в прибережних водах мису. Хоч і вважається, що основою цієї легенди стали давньогрецькі міфи і розповіді про смертельно небезпечного Сцилла, самі кіпріоти називають «місцевого» монстра «To Filiko Teras», що значить «дружнє чудовисько».


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла