Родзинки археології в Нікосії

Нікосія – це місто на острові Крит, який є його столицею. Поряд з тим, що це місто виконує функції столиці острівної держави, Нікосія, до того ж, є головним комерційним центром. Розміщення столиці Кіпру таке, що туристи до нього навряд чи добираються, тому що місто розташоване не на самому узбережжі, а в глибині острова.

Завдяки енергійним діям сьогоднішнього мера міста, в ньому відбувається дивно позитивні події, які благотворно відбиваються на пам’ятках архітектури цього міста. Приміром, за останній час, як наголошується в самих різних джерелах, завдяки старанням і правильній фінансовій політиці, в Нікосії пройшла генеральна реставрація старої частини міста. Сьогодні тут можна не тільки смачно пообідати, але і насолодитися видами відкритих терас, старовинних вузьких вуличок і архітектурними ансамблями древніх будівель.

Мальовничі дворики, крамниці з самими різними товарами та багато іншого – просто треба дивитися і насолоджуватися.

Популярність столиці Кіпру приніс, зокрема, археологічний музей, який пропонує туристам щочетверга проведення абсолютно безкоштовних оглядових прогулянок. Саме завдяки такій можливості можна ближче познайомитися з містом, його милим і привабливим шармом.

До речі, корисною буде інформація для гурманів, які із задоволенням дізнаються, що найкращі ресторани на Кіпрі знаходяться саме в його столиці. Однак необхідно пам’ятати одну особливість – розраховані вони не на туристів, а на місцевих жителів.

Серед будівель, які повинні бути обов’язково представлені туристам в Нікосії, варто виділити будівлю, що носить назву Будинок Хаджігеоргакіоса. До речі, споруджений він був у вісімнадцятому столітті.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла