Гори Тродоса

Гори Тродоса

Підносячись майже на 2000 м. над рівнем моря, вершини Тродоса дадуть вам можливість насолодитися панорамним видом чудових місцевих пейзажів. Взимку, незважаючи на м’який клімат острова, в горах випадає багато снігу, і лижники спрямовуються на схили гір.

Чарівні гірські села, з викладеними бруківкою вуличками і будинками в сільському стилі, винними погребами і аркадами мигдалевих і черешневих гаїв завжди раді прийняти гостей. У сільських кафе можна скуштувати традиційні кіпрські солодощі та страви з райдужної форелі.

Ви можете провести свій день прогулявшись по гірських стежках, відпочивши на пікніку або в Центрі Відвідувачів у Тродосі, в районі паркової зони, а також віддалитися від суєти і насолодитися звуками живої природи в Кедровій Долині. У горах Тродоса збереглося безліч церков – класичних прикладів візантійської аріхітектури.

Найкрасивіші з них – це церкви Св. Миколая у селі Какопетрія (Kakopetria), церкви асинхрон (Asinou) і Панагія ту Арака в селі Лагудера (lagoudera). У монастирі Киккос (Kykkos) – найбільшому монастирі на острові – розташований візантійський музей, в якому зберігається золота ікона Діви Марії за припущенням написана Св. Лукою.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла