Республіка Кіпр обмежила ввезення валюти на Північний Кіпр

Республіка Кіпр обмежила ввезення валюти на Північний Кіпр

Влада Кіпру, посилаючись на фінансову кризу і необхідність контролю за рухом грошових коштів, ввела обмеження на переміщення валюти по території острова. Йдеться про лімітовану суму, яку турист або місцевий житель може ввезти з грецької частини Кіпру в окуповану турецьку зону.

Нове правило про ввезення валюти не стосується туристів, які приїжджають на курорти Кіпру. Обмеження торкнуться тільки тих, хто планує відвідати територію Північного Кіпру. Ліміт встановлений на рівні 300 євро для місцевих жителів і 500 євро для іноземців (або еквівалент цих сум в іншій іноземній валюті). Інші гроші на КПП, що діють між обома частинами Кіпру, будуть вилучені грецькою стороною.

Відповідний закон прийнятий 14 квітня. При цьому в документі говориться не про терміни поїздки на невизнані території, а про число в’їздів. Тобто при подорожі на будь-який термін турист зможе ввести в Північний Кіпр лише 500 євро; ніякі декларації для збільшення ліміту не розглядаються. При цьому якщо перетинати кордон щодня, сума ввезення залишається тією ж. Крім того, у разі в’їзду в Північний Кіпр з Туреччини (звідки літають літаки і ходять пороми) проблем з ввезенням грошей бути не повинно: закон прийнятий лише Республікою Кіпр.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла