Готель Four Seasons встановлює першу на Кіпрі систему Quadriga Sensiq

Кіпр

З метою підвищення якості обслуговування, готель Four Seasons встановлює новітню систему Quadriga Sensiq. Тепер 304 гостьових номери будуть оснащені цією унікальною комунікаційною системою, першою на острові. Крім того, щоб забезпечити гостям великий вибір розважальних програм прямо в номері, система Quadriga включила в себе цілий ряд послуг, які зроблять перебування гостей у готелі максимально комфортним.

Комунікаційна система Quadriga Sensiq дозволить гостям зв’язуватися з співробітниками готелю прямо з номера, отримувати індивідуальну новинну розсилку про послуги і заходи, все це за допомогою зручного порталу на 25 мовах. Більш того, гості зможуть насолодитися безліччю розваг і телевізійних програм в найвищій якості.

«Рішення внести поліпшення в комунікаційну та розважальну частину обслуговування було прийнято давно, проте ми довгий час не могли підібрати програму, відповідну всім нашим вимогам. Інноваційна система Quadriga Sensiq повністю виправдовує наші очікування і, ми не сумніваємося, що вона зможе забезпечити першокласний рівень обслуговування для наших гостей », – прокоментував Ніколас Арістов (Nick Aristou), виконавчий директор готелю.

Quadriga є світовим лідером по забезпеченню розважальних платформ та інтегрованих мереж в індустрії гостинності. Брайан Хаммер (Bryan Hammer), IT директор компанії EAME пояснює: «Quadriga, основний постачальник інноваційних технологій в індустрії гостинності в Європі, на сьогоднішній день забезпечує високий рівень обслуговування в більш ніж в 17 000 номерів. При цьому 30-річний досвід компанії дозволяє створювати інноваційні продукти, засновані на базі перевірених технологій, у відповідності з останніми вподобаннями клієнтів ».


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.