Національний лісовий парк Каво Греко

Парк Каво Греко розташувався в східній частині знаменитого мису Греко (Айа-Напа) і займає площу більше 385 гектарів. Основною метою створення парку, який був оголошений Національним заповідником, стало збереження унікальної природи і ландшафту цієї частини острова, а також залучення ще більшої кількості туристів на Кіпр.

На території Каво Греко зараз росте понад 400 видів різноманітних рослин, у тому числі 14 видів унікальних, які можна знайти лише в цьому місці і ще 14, які зустрічаються вкрай рідко. Крім того, парк може похвалитися прекрасною колекцією орхідей, яка налічує понад 30 видів.

Парк славиться своїми ялівцевими гаями і прекрасним видом на море, яке має в тій частині острова дивовижний лазуровий колір. Цей мис ідеально підходить для дайвінгу, риболовлі та підводного полювання – в море біля узбережжя водяться мурени і восьминоги, риба-голка і морський окунь.

Каво Греко дуже популярний серед туристів – це місце буквально створено для тривалих піших і велосипедних прогулянок, для чого там були обладнані спеціальні стежки. Крім того, в парку також є окремі оглядові майданчики та майданчики для пікніків, і навіть туристичної бюро.

Так, можна побувати на руїнах храму Афродіти і відвідати печеру Циклопа. А ось, щоб дістатися до печер і гротів в величезній скелі з вапняку на самому узбережжі, доведеться взяти човен. Ці прекрасні печери-палаци утворилися завдяки хвилям прибою, які багато століть билися об скелі. Також по території парку Каво Греко проходить і знаменита двокілометрова стежка Афродіти.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла