Андреасу Караяну – 70 !

ANDREAS KARAYIAN

Відомий кіпрський художник Андреас Караян святкує свій 70-й день народження і представляє свою виставку живопису в Галереї Apocalypse в Нікосії з 12 до 23 березня.

Виставка “Подорож продовжується …” включає мальовничі пейзажі і портрети, створені акрилом та олією на папері й полотні.

Андреас Караян народився в Нікосії в 1943 році. Він отримав ступінь з медицини в Афінському університеті в 1967 році. У 1968 – 1972 рр. він вивчав мистецтво в Центральній і Камберуелльській школах мистецтв у Лондоні. У 1975 році він вивчав офорт в Kunstakademie в Німеччині, в Штутгарті, а в 1976 – 1977 році пройшов курс навчання Вчителів Мистецтва в Лондоні.

Караян представляв свої роботи на персональних виставках на Кіпрі, в Греції, Німеччині, Єгипті та Італії, крім цього він представляв Кіпр на бієнале у Венеції в 2001 році.

Виставку відкриє міністр фінансів Міхаліс Сарріс 12 березня в 19:30 вечора.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла