Безкоштовні ласощів – на кіпрському Фестивалі полуниці

30 травня на Кіпрі вже в дев’ятий раз відбудеться Фестиваль полуниці. Місцем проведення є невеликий населений пункт Деринія (Δερύνεια, Deryneia), знаменитий своїм полуничним виробництвом. Знаходиться містечко на кордоні з окупованою зоною, в 2 кілометрах на південь від Фамагусти .

Фестиваль відкривається концертами і танцювальною програмою, а завершується барвистим феєрверком. У програмі солодкого свята – безліч заходів для дітей: розмальовування осіб, рукоділля, дитячі ігри та маскарад. Протягом усього дня на фестивальному майданчику можна познайомитися з принципами вирощування полуниці; відвідати виставку продукції, виготовленої з полуниці; безкоштовно продегустувати свіжу ягоду, полуничні лікери, морозиво та соки. Також для відвідувачів працюватимуть кіоски з різноманітним вибором страв , напоїв і солодощів.

Найзручніше відвідувати фестиваль в рамках організованого туру, який стартує з Лімасола. Вартість поїздки складає 40 євро для дорослого і 20 євро для дитини до 12 років. Тур також включає в себе відвідування мальовничого заповідника на південно-східному узбережжі Кіпру.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла