Мешканка Нової Зеландії померла від передозування Coca-Cola

Кока-кола

Новозеландські патологоанатоми встановили точний і остаточний діагноз смерті 30-річної Наташі Харріс, матері восьми дітей, що померла три роки тому.
Згідно з висновком фахівців, жінка померла від серцевого нападу, спровокованим надмірним вживанням Coca-Cola.
Так, загибла кожен день випивала близько 10 літрів напою, що в 11 разів перевищує допустиму норму цукру і в 2 рази – кофеїну.
Відзначається, що незадовго до смерті у жінки випали всі зуби і порушився серцевий ритм.
За словами родичів Наташі Харріс, жінка і дня не могла прожити без цього напою, а якщо вона його не пила, то у неї починалася справжня ломка.
Варто відзначити, що представники Coca-Cola все одно дотримуються думки, що вживання напою не могло стати причиною смерті мешканки Нової Зеландії.
Керівництво компанії “сильно розчароване” тим, що лікар багато уваги приділив їх продукту, випускаючи з виду нездоровий спосіб життя Харріс. На смерть жінки, на їхню думку, могли вплинути “десятки чинників”.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла