Футуроскоп: парк дивовижних оптичних атракціонів

У чотирьохстах кілометрів від Парижа знаходиться парковий комплекс Футуроскоп, де розміщені оптичні атракціони майбутнього. На території паркового комплексу за допомогою величезних екранів, новітньої кінематографічної техніки і кругових панорам відвідувачі мають можливість перенестися у фантастичні світи.

Глядачам пропонуються віртуальні подорожі до Атлантиди, в парк древніх тварин і багато інших цікавих місць. Не залишить байдужим туристів і зовнішній вигляд парку розваг, що нагадує картини з майбутнього.

Парк Футуроскоп відкритий для відвідувачів протягом усього року, все тут зроблено для цікавого і комфортного відпочинку. Для туристів побудована ціла мережа закусочних і ресторанів, де можна спробувати вишукані страви французької кухні.

Відвідувачі парку можуть подивитися кінофільми в трьох вимірах у незвичайних кінозалах, обладнаних пересувними кріслами, які допомагають ще більш реалістично відчути події, що відбуваються на екрані. Навіть архітектура паркового комплексу, що представляє союз скла, світла і сталі гармонійно доповнює дивовижні атракціони.

Туристи можуть помилуватися тут гігантською сферою на похилій площині зі скла, величезним кубом, кристалами, які ніби увібрали в себе частку неба. Особливою популярністю і у дітей, і у дорослих користується атракціон “La Gyrotour”, який надає відвідувачам можливість з сорокап’яти метрової висоти побачити чудову панораму форм архітектурного ансамблю Футуроскоп.

Усередині кристал оснащений гігантським екраном, площа якого дорівнює шестистам квадратним метрам, що рівносильно стіні семиповерхового будинку. У репертуарі кінотеатру підібрані відповідні фільми – гонки Формули-1, американські гірки, екстремальні гірськолижні спуски.

Викликає величезний інтерес у туристів також «Coulers Bresil» – великий зал, який володіє дев’ятьма екранами, які утворюють кругову панораму в 360 градусів.

Для малечі організатори передбачили окремий дитячий парк, площа якого становить близько двох гектарів. Діти тут можуть захоплююче провести час на водних велосипедах, машинах з дистанційним управлінням, а також водяних гірках, в басейні і музичному домі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла