Історичні центри Польщі

Куди відправиться громадянин, коли він вирішив здійснити свою мрію про закордонну подорож? Ну, в залежності від того, про що він мріє, це можуть бути і морські прибережні території, і лісові, а може гірські масиви, острови і так далі. Однак більшість подорожуючих, відправляються в досить великі міста, де вони могли б не тільки комфортно поселитися в місцевих готелях, але і познайомитися з масою пам’яток, якими багаті стародавні європейські міста і не тільки.

Ну, наприклад, якщо шлях мандрівника пролягає по території Польщі, то, швидше за все, йому порадять відвідати такі міста, як Вроцлав, Познань, Торунь, Гданськ і так далі. Чим же привабливі ці польські міста для туристів і чому поляки пропонують зазирнути саме сюди?

Місто Вроцлав – це історична столиця Сілезії, яка розташовується на обох берегах річки, що носить ім’я Одри. Його вважають не тільки чудовим, але і максимально чарівним. А все тому, що Вроцлав не тільки найбільше, але і саме старе місто, розташоване на території Польщі. Примітною особливістю Вроцлава можна вважати той факт, що йому відводиться також роль міста гномів. Однак більш привабливим фактом для мандрівників і туристів неодмінно стануть відомості про те, що в цьому місті сьогодні функціонує приблизно двісті двадцять мостів, хоча до Другої Світової війни їх налічувалося більше трьохсот. У передмістях Вроцлава можна побачити католицькі костели, стародавні монастирі і середньовічні замки котрі відмінно збереглися.

Не менш старим, в порівнянні з Вроцлавом, є польське місто Познань, яке готове запропонувати мандрівникам багатий вибір історичних пам’яток. Серед різноманіття можна виділити Польський кафедральний собор, готичні костели, ратушу, виконану в стилі Ренесансу, будинки, побудовані в часовому відрізку з початку шістнадцятого по дев’ятнадцяте століття і багато іншого.

Гданськ і два його «сусіда» Сопот і Гдиня, представляють агломерацію трьох міст, між якими ходить швидкісна міська електричка. Для Старого міста характерне збереження архітектурного комплексу, датованого тринадцятим-вісімнадцятим століттями, – це визнане найбільше портове місто, що розташовується на Балтійському морі. До того ж, саме це місто визнають одним з центрів економічного і адміністративного житті Польщі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла