Мехіко – древня столиця

Мехіко - древня столиця

Одне з найбільших міст світу, його населення зараз становить понад 19, 7 мільйонів чоловік, було заснований в 1325 році ацтеками. Індіанці шукали місце, яке, згідно з легендою, описав їм бог сонця Уїцилопочтлі, щоб закласти місто. І вони знайшли його – на березі острова Тескоко і заклали місто Теночтітлан. Воно швидко стало столицею держави ацтеків і являло собою справжню Венецію – місто перетинала мережа каналів, рукотворних водоймищ, при цьому були побудовані вельми значні споруди.

До того ж, можливо на той момент це було найбільш густонаселене місто світу – в 16 столітті в ньому проживало більше 500 тисяч чоловік. Однак могутність і слава Теночтітлана тривала до тих пір, поки на територію ацтекської держави не вторглися іспанці, що стало справжньою трагедією для індіанців і призвело до загибелі могутньої держави ацтеків. В результаті битв за місто воно було майже зруйноване.

Відродилося місто вже під назвою Мехіко в пору іспанського панування. Одне з перших же рішень, які прийняли іспанці щодо міської інфраструктури, досі згадують недобрим словом – вони вирішили осушити озеро. У старому місті можна побачити багато будинків що покосилися, що пов’язано з тим, що місто тепер стоїть на піску і болотах. Позбутися від іспанських завойовників Мексика змогла лише через 300 років після вторгнення, в 1821 році. Столиця незалежної держави стала розвиватися ще більш прискореними темпами.

Говорячи про Мехіко, неодмінно вживаєш слова «саме-саме». Це сама древня столиця на американському континенті, це одне із самих великих міст в світі, це одне із самих висотних міст у світі, це одне з міст, де налічується величезна кількість історичних пам’яток, і як розплата за все перераховане вище – це одне з міст з найстрашнішими пробками.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла