Нові можливості активного відпочинку створені в Мексиці

У мексиканському штаті Гуанахуато (Guanajuato) відкрився новий екотуристичний парк розваг San Miguel Adventure. Проект реалізований в рамках федеральної програми з розвитку туризму в Мексиці.

На площі 270 гектарів створено смуги перешкод, спортивні майданчики, підвісні мости та інші атракціони, доступні туристам будь-якого віку та фізичної підготовки. Гостям будуть запропоновані пішохідні, кінні та велосипедні прогулянки. Однією з головних визначних пам’яток є оглядова площадка над каньйоном Агуіла-Кола-Роха (Águila Cola Roja, “Каньйон краснохвостого орла”), названим на честь хижого птаха, яка мешкає в цих місцях. З майданчика відкриваються панорамні види як на сам каньйон, так і на його мальовничі околиці.

Парк розташований поблизу міста Сан-Мігель-де-Альєнде (San Miguel de Allende), в 53 кілометрах на південний схід від столиці штату. Відвідувати його можна щодня з 9:00 до 19:00.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла